• USD 28.3
  • EUR 33.4
  • GBP 37
Спецпроєкти

Кравчук пояснив, чому бойовики блокують обмін полоненими

Реклама на dsnews.ua

Росія і підконтрольні їй терористичні організації "ДНР" і "ЛНР" блокують процес обміну полоненими, оскільки вимагають змінити постанову Верховної Ради про місцеві вибори в Україні

Про це в інтервʼю виданню "Країна" заявив глава української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук, передає "ДС".

За його словами, на минулому засіданні ТКГ українська сторона подала свій список на обмін і попросила список в іншої сторони. Російська сторона заявила, що подавати список на обмін не буде, поки не змінять постанову про вибори.

"Це означає, що питання обміну полоненими вже заблоковано. Якщо ми не наведемо постанову Ради про проведення виборів у відповідність з міжнародними документами, щоб ми не говорили — Росія і ОРДЛО не погодяться з цим. Вони заявляють, що ми відмовляємося від мінських угод", — пояснив Кравчук.

Нагадаємо, 16 вересня відбулася чергова зустріч Тристоронньої контактної групи в форматі відеоконференції, на якій обговорювалися питання дотримання перемирʼя, обміну полоненими і проведення місцевих виборів.

    Реклама на dsnews.ua