• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Кравчук відправив Росію "до бісової матері"

Російська Федерація постійно змінює риторику щодо виходу із ситуації на Донбасі

Леонід Кравчук
Леонід Кравчук
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив глава української делегації у Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук в ефірі телеканалу "Україна 24", передає "ДС".

"Якщо ви послухаєте Путіна, Лаврова, Пєскова, Гризлова, то в різний час вони говорять різне, а висновок один — вони там ні до чого, вони якісь спостерігачі, вони нам, бачте, допомагають вирішити питання якогось внутрішнього конфлікту. А ми їх просимо? Ми говоримо: йдіть геть до бісової матері. Ми ж не просимо їх вирішувати конфлікт, допомагати нам, немає такого звернення, і ніколи не буде.

Ми не просимо агресора допомагати нам вирішити ситуацію з агресором — це якась дивина. Але вони настільки неадекватні в своїх оцінках, я стежу за кожним їхнім виступом, і їх важко зрозуміти. Вони думають, що настільки хитрі, що можуть самі себе перехитрити", — зазначив Кравчук.

Нагадаємо, раніше глава української делегації в Тристоронній контактній групі по врегулюванню на Донбасі Леонід Кравчук заявив, що якщо Росія продовжить блокувати переговори і ситуація опиниться у глухому куті, то Україна спробує вийти з неї радикальними кроками, які, втім, не включають силові заходи.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua