• USD 40.4
  • EUR 43.2
  • GBP 51.1
Спецпроєкти

Кравчук похвалив Зеленського за те, що поставив Путіна у важку ситуацію

Російська сторона сама пропонувала представникам України зустріч на Донбасі, тому після пропозиції українського президента Володимира Зеленського російський лідер Володимир Путін перебуває у важкій ситуації

Леонід Кравчук
Леонід Кравчук
Реклама на dsnews.ua

Про це в ефірі "Україна 24" заявив глава української делегації в ТКГ Леонід Кравчук, передає "ДС".

За його словами, на минулій зустрічі політичних радників нормандського формату Росія висунула одну пропозицію — зустрітися на лінії розмежування на Донбасі і побачити ситуацію безпосередньо там.

"І тут Володимир Зеленський використав саме цей факт і запропонував Путіну зустрітися в будь-якій точці українського Донбасу… Таким чином, Путін поставлений в дуже важку ситуацію. Якщо відмовитися, це означає, що він не підтримує свою ж російську пропозицію", — зазначив Кравчук.

При цьому на сьогодні не можна сказати, буде чи не буде така зустріч

"Але Путін завжди може сказати, що це Україна і "я в Україну на зустріч не поїду", — заявив Кравчук.

Він також додав, що сам теж готовий зустрітися з Путіним, оскільки є що сказати йому і нинішнім кремлівським політикам.

Як писала "ДС", президент Володимир Зеленський у відеозверненні 20 квітня запропонував своєму російському колезі Володимиру Путіну зустрітися у будь-якій точці Донбасу, де йде війна.

У російській Раді Федерації заявили, що пропозиція президента України Володимира Зеленського про зустріч з президентом РФ Володимиром Путіним на Донбасі "не має ніякого сенсу".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua