• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Кравчук повідомив пропагандистам РФ, коли Рада амністує бойовиків на Донбасі

Реклама на dsnews.ua

Верховна Рада законодавчо затвердить амністію учасників бойових дій на Донбасі після проведення місцевих виборів в ОРДЛО

Про це заявив глава делегації України у Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук в інтерв'ю російському агентству ТАСС.

"Коли буде створена місцева влада після виборів на непідконтрольній території, буде і прийнятий українським парламентом закон про амністію. Амністія до виборів нереальна", — сказав Кравчук.

В законі, за його словами, будуть враховані особливості регіону та світовий досвід в цих питаннях.

"Звичайно, військові злочинці і ті, у кого руки в крові, хто вбивав, вони не можуть бути амністовані", — додав глава української делегації в ТКГ.

Для визначення тих, хто підпадає під амністію, Кравчук допустив створення спеціальних комісій за участі місцевої влади Донбасу.

"Кожна людина буде розглядатися окремо, його вина повинна бути доведена згідно із законом через суд. Іншого бути не може. Невинні люди не повинні постраждати", — уклав він.

Нагадаємо, раніше Леонід Кравчук заявляв, що хоче позбавити частину злочинців з числа бойовиків російських терористичних організацій "Л/ДНР" від відповідальності за свої злочини і дозволити їм "нормально жити і працювати на своїй землі".

    Реклама на dsnews.ua