• USD 28.1
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Кравчук пропонує, щоб злочинці "Л/ДНР" "нормально жили і працювали в Україні"

Реклама на dsnews.ua

Глава української делегації в ТКГ, перший президент України Леонід Кравчук хоче позбавити частину злочинців з числа бойовиків російських терористичних організацій "Л/ДНР" від відповідальності за свої злочини і дозволити їм "нормально жити і працювати на своїй землі"

Про це Кравчук заявив, коментуючи підготовлений Україною для Тристоронньої контактної групи "План спільних кроків", інформує "ДС" з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

На думку Кравчука, важливо чітко врегулювати питання відповідальності для осіб, які брали участь у подіях, пов'язаних з війною на Донбасі, і недопущення покарання "для тих, на кому немає провини за вчинення злочинів".

"Це повинно бути зроблено шляхом прийняття Верховною Радою України відповідного законопроєкту, текст якого потрібно буде обговорити в робочій групі ТКГ з політичних питань", — заявив він.

"Нам потрібно, щоб питання відповідальності вирішувалися за законом, виважено, з урахуванням ситуації на Донбасі, і з урахуванням досвіду інших країн. Тому що є злочинці, є люди, які прийшли туди вбивати за гроші, — вони повинні нести відповідальність, а інші — нормально жити і працювати на своїй, українській землі ", — додав Кравчук.

Нагадаємо, раніше віцепрем'єр-міністр і міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков заявив, що після деокупації не буде амністії для всіх учасників військових дій з боку бойовиків "Л/ДНР", але як це зробити — невідомо.

    Реклама на dsnews.ua