• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Кравчук про Крим і Донбас: Україна не в усьому права, але готова до компромісів

Реклама на dsnews.ua

Глава української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук заявив, що Україна готова до компромісів у переговорах з Росією в питаннях окупованого Криму і Донбасу

Про це він сказав в коментарі російському агентству НСН, ередает "ДС".

Кравчук вважає, що переговори по Криму і Донбасу мають бути окремими.

«Крим — окрема тема для розмови, Донбас — також окрема. Ми сім років намагаємося домовитися по Донбасу, але не можемо. Я не кажу, що Україна в усьому ідеально права. Але Україна готова до компромісів. У форматі диктату, звинувачень і вимог до України ніякі домовленості неможливі. Це дорога в глухий кут», — вважає він.

Кравчук також прокоментував переговори політичних радників лідерів країн "нормандської четвірки", зокрема заяву заступника глави адміністрації президента Росії Дмитра Козака

«Він дуже правильно сказав, що домовитися не змогли, але прийшли до висновку про необхідність пошуку нових підходів для створення дорожньої карти по Донбасу. Те ж саме по Криму. Треба домовитися, як вирішувати проблеми. Наприклад, питання з постачанням води. Упевнений, що Україна не хотіла б штучно створювати якісь складнощі», — уклав він.

Нагадаємо, 12 січня в столиці Німеччини Берліні відбулася зустріч політичних радників глав держав-членів "нормандської четвірки". Переговори тривали більше 6 годин.

В Офісі президента України заявили, що нова зустріч радників лідерів країн "нормандської четвірки" пройде 22 січня. Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба зазначив, що "прориву" на переговорах не було.

Заступник глави Адміністрації президента РФ Дмитро Козак заявив, що на переговорах погодили підготовку нових підходів до формування дорожньої карти в Тристоронній контактній групі. При цьому він зазначив, що істотного прогресу досягти не вдалося.

    Реклама на dsnews.ua