• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Кравчук розповів, як домігся вибачень від представника Росії у ТКГ

Реклама на dsnews.ua

Голова української делегації у Тристоронній контактній групі з мирного врегулювання на Донбасі Леонід Кравчук домігся вибачень від представника Росії у ТКГ Бориса Гризлова за слова про те, що ОРДЛО нібито не є територією України

Про це Кравчук розповів в ефірі телеканалу "Україна 24", передає "ДС"

"Пан Гризлов, відповідаючи на запитання членів відеоконференції, звернувся до українських делегацій, що, мовляв, ви ставите запитання, але це питання ОРДЛО, тому що це територія, яка належить ОРДЛО. Звичайно, я не міг не відреагувати. Я попросив Гризлова вибачитися за таку неточність, бо це українська територія, вона визнана всіма міжнародними документами, до речі, й президентом Російської Федерації", — сказав він.

За словами Кравчука, представнику РФ довелося виправити свою заяву.

"Пан Гризлов змушений був сказати, що він мав на увазі, що це територія, яка неконтрольована Україною. Це питання було знято, зрештою. Ми не можемо не реагувати на будь-яке гостре питання, яке виникає, але реакція повинна бути документально підтверджена й обʼєктивна", — сказав він.

Нагадаємо, раніше український журналіст, представник Донбасу в ТКГ Денис Казанський заявив, що Кравчук досить "жорстко" спілкувався із Борисом Гризловим і довів того "до припадку".

    Реклама на dsnews.ua