• USD 28.3
  • EUR 33.3
  • GBP 36.7
Спецпроєкти

Кравчук визнав, що словами переконати Путіна по Донбасу "навряд чи вдасться"

Реклама на dsnews.ua

Вихід голови адміністрації президента Росії Дмитра Козака з переговорів щодо ситуації на Донбасі повʼязаний із намаганням Кремля понизити вплив "нормандської четвірки"

Про це заявив перший президент України, глава української делегації у Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук, інформує "ДС".

"Я ніколи не вірив у те, що словами можна переконати Кремль і президента Росії. Але якщо Мінські угоди і "нормандська четвірка" перестануть успішно працювати і почнуть буксувати, а лист Дмитра Козака означає, що радники вже не потрібні, то одна з ланок випадає. Для чого це робиться? На мою думку — щоб знизити вагу і вплив "нормандської четвірки", — сказав він в ефірі телеканалу "Україна 24".

Нагадаємо, 30 липня заступник глави Адміністрації президента Росії Дмитро Козак відмовився брати участь в подальших переговорах про мир на Донбасі у форматі радників лідерів країн "нормандської четвірки". Про це він написав у своєму листі раднику канцлера Німеччини, розіславши копії представникам Франції та України. У листі йдеться про те, що робота радників голів держав Нормандського формату неефективна.

Також повідомлялося, що Леонід Кравчук висловився за приєднання США до врегулювання на Донбасі.

    Реклама на dsnews.ua