• USD 28.3
  • EUR 33.2
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Кравчук висловився з приводу включення Медведчука в ТКГ

Реклама на dsnews.ua

Перший президент України Леонід Кравчук, який тепер представляє нашу країну в Тристоронній контактній групі щодо Донбасу, не зміг визначитися з позицією щодо включення нардепа від ОПЗЖ Віктора Медведчука в ТКГ

Про це він сказав в інтерв'ю Радіо Свобода, передає "ДС".

"Я 5 років із Віктором Медведчуком не спілкувався навіть по телефону. П'ять років", — сказав Кравчук.

На питання, чи хотів би він, щоби Медведчук брав участь у переговорах щодо врегулювання ситуації на Донбасі, Кравчук відповів: "Я не знаю, мені спочатку треба розібратися. Я тільки п'ять днів як працюю головою української делегації. Коли ви зустрінетеся зі мною хоча б через місяць, я зможу відповісти на ваше запитання".

"Я вважаю, що позиція, яку займає Медведчук... Він має право на свою позицію, але вона не може бути підтримана Україною, тому що вона ставить Україну в скрутне становище. Я за те, щоби використовувати досвід і українських політиків, і різних українських політичних сил, щоб узгодити інтереси України з інтересами Росії, тому що вона там присутня. І погодити – насамперед із людьми, які там перебувають. Тобто я не виключаю спілкування з Медведчуком, але це зовсім не означає, що я готовий підписувати будь-який документ, який буде запропоновано тією політичною силою", — підкреслив політик.

Зазначимо, що раніше український політтехнолог Олексій Голобуцький припустив, що Медведчук хоче увійти до ТКГ.

    Реклама на dsnews.ua