• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Кравчук запропонував вивести з України найманців, які "просто воювали" на Донбасі (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua

Голова української делегації у Тристоронній контактній групі щодо Донбасу Леонід Кравчук роз’яснив, як окупанти мають відповідати за вбивства українських військових та порушення тиші

Свою позицію він озвучив в інтерв’ю виданню "Настоящее время", інформує "ДС".

Кравчук наголосив, що "масштабних військових дій на Донбасі немає", а всі прорахунки делегації, "порушення з боку української сторони караються українськими Збройними силами". Він впевнений, що бойовиків так само має карати їхнє керівництво  

"Ті, які прибульці, різні найманці, вони роззброюються і виводяться з України. Якщо вони злочинці, якщо вони вбивали, ґвалтували, грабували, здійснювали воєнні злочини, злочини проти людяності, вони повинні нести покарання. Ті, які просто брали участь у військових діях, повинні бути виведені з території – якщо вони прибульці, найманці. А ті, які місцеві, просто здають рушниці. Невинні працюють, включаються в життя, йде нормальний процес", – заявив Кравчук.

Нагадаємо, 5 листопада українська делегація у ТКГ оприлюднила пʼять головних пунктів нового Плану дій щодо Донбасу: виведення іноземних військ, незаконних збройних формувань та найманців з території України на початку 2021 року; скасування владою РФ низки рішень і документів, які є прямим втручанням в життя ОРДЛО, наприклад, про спрощений порядок надання жителям цих територій російського громадянства; відновлення контролю над відповідною ділянкою російсько-українського кордону за допомогою Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ; збільшення чисельності місії СММ ОБСЄ у чотири рази (на 1,5 тис. осіб).

Лише після виконання перших чотирьох умов можна буде перейти до пʼятого пункту — підготовка та проведення на території ОРДЛО виборів (за допомогою ОБСЄ).

    Реклама на dsnews.ua