• USD 28.2
  • EUR 33.1
  • GBP 36.1
Спецпроєкти

Кравчук запропонував визначитися щодо виконання Україною Мінських угод

Реклама на dsnews.ua

В переговорах щодо ситуації на Донбасі потрібно ще раз переглянути й обговорити Мінські угоди

Про це сказав перший президент України, глава української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук, інформує "ДС".

"Треба взяти головний документ, який підписаний (Мінські угоди, — прим. "ДС"). Там визначені наші кроки — України на Донбасі. Там 12 пунктів, здається. І визначитися — будемо ми їх виконувати, чи ні, тому що люди, які записали ці кроки, сьогодні кажуть, що виконувати їх — це зрада", — сказав Кравчук в ефірі телеканалу "Україна 24".

Він також заявив про важливість діалогу української влади з переселенцями з Донбасу і тими людьми, які зараз живуть на окупованих територіях.

"Я ставлю запитання: чи можна домогтися миру на Донбасі, якщо не спілкуватися з людьми, які там живуть? Там же живуть громадяни, і ми їх називаємо українцями. Якщо це українці — з ними треба вести діалог. Тому ми думаємо, як координувати цю роботу — тих, які живуть в неконтрольованих регіонах, і тих, які змушені були піти. Як їх звести, дізнатися їх бажання і наміри", — сказав голова української делегації в ТКГ.

Раніше повідомлялося, що Леонід Кравчук висловився за приєднання США до врегулювання на Донбасі.

    Реклама на dsnews.ua