• USD 28.2
  • EUR 33.3
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Кравчук заявив, що спілкуватися з бойовиками можна, але тільки не підписувати документи

Реклама на dsnews.ua

Глава української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук вважає, що можна "спілкуватися з людьми, у яких руки не в крові", але не можна підписувати документів, які можуть нашкодити Україні

Про це він сказав в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера", передає "ДС".

"Ми можемо спілкуватися з людьми, у яких руки не в крові. Але головне — не підписувати документів, які можуть нашкодити Україні. Якщо ми таку формулу приймемо за основу, то це означає, що без спілкування не можна вирішувати будь-які питання руху вперед до миру, але документи не підписувати, тому що вони можуть завдати шкоди державі", — сказав Кравчук.

На його думку, силовий шлях звільнення Донбасу зараз "не приведе до успіху".

"Або ми будемо спілкуватися і знаходити рішення, або ми скажемо "ні". І тоді є інший шлях — тільки силовий шлях, шляхом застосування зброї. Я вважаю, що Україна цим шляхом йти не може, так як цей шлях дуже складний, і він не приведе сьогодні до успіху", — підсумував Кравчук.

Нагадаємо, глава української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук вважає, що сьогодні мінські домовленості виконати неможливо, але переговори в нормандському форматі потрібно продовжувати.

    Реклама на dsnews.ua