• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Кравчук заявив про готовність до прямих переговорів із ОРДЛО і назвав умови

Глава української делегації в Тристоронній контактній групі по Донбасу Леонід Кравчук заявив, що буде говорити з представниками ОРДЛО, коли вони не будуть підвладні "іншим силам"

Леонід Кравчук
Леонід Кравчук / УНІАН
Реклама на dsnews.ua

Про це він заявив в ефірі телеканалу «Росія 24», передає "ДС" із посиланням на Новини Донбасу.

«Якщо ми будемо говорити з громадянами України, якщо ми будемо говорити з тими людьми, які там живуть, якщо там не буде найманців, якщо там не буде іноземних збройних формувань, якщо там не буде добровольців, якщо там не будуть стріляти і вбивати», — зазначив Кравчук.

Тільки після виконання цих умов можливо буде домовлятися про проведення виборів, реалізацію влади та інші політичні питання Мінських угод.

«Але сьогодні вони не є повноважними представниками, суб'єктами, які приймають рішення. Вони підвладні іншим силам, які перебувають із зовні — це очевидно і всі це бачать», — сказав глава української делегації.

На уточнююче запитання журналіста, кого він має на увазі, Леонід Кравчук відповів, що говорив про Росію.

Відзначимо, що в ефір по відеозв'язку був включений терорист «ЛНР» Родіон Мірошник, який бере участь у засіданнях ТКГ. Але прямої розмови між Кравчуком і Мірошником не було — питання їм по черзі ставив ведучий.

Нагадаємо, Кравчук вважає, що переговори з Росією ведуть у глухий кут.

    Реклама на dsnews.ua