• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Кравчук заявив про необхідність скасувати російське громадянство для жителів ОРДЛО

Реклама на dsnews.ua

У "Плані спільних кроків", підготовленому українською стороною у Тристоронній контактній групі, пропонується скасувати низку рішень і документів, які є прямим втручанням в життя ОРДЛО з боку Росії

Про це заявив голова української делегації в ТКГ Леонід Кравчук, інформує "ДС".

Він зазначив, що Росія, зокрема президент РФ Володимир Путін, ухвалила низку рішень і документів, які є прямим втручанням в життя ОРДЛО, наприклад, про спрощений порядок надання жителям цих територій російського громадянства, "хоча сам президент Росії неодноразово говорив, що ці території є частиною України".

"Тому українська сторона пропонуватиме, щоб такі рішення і документи були скасовані", — цитує слова Кравчука "Інтерфакс-Україна".

Як повідомлялося, згідно з українським планом, не пізніше 31 березня 2021 року на території ОРДЛО мають відбутися місцеві вибори відповідно до Конституції та законів України, і з дотриманням стандартів ОБСЄ — Копенгагенського документа 1990 року.

План української сторони буде направлено координатору ТКГ, спецпредставникові чинного голови ОБСЄ Гайді Грау, вже 5 листопада.

    Реклама на dsnews.ua