• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Кравчук заявив, що Росії вигідна поточна ситуація на Донбасі

Реклама на dsnews.ua

Росії вигідно залишити на окупованому Донбасі все, як є, тоді як Україна бажає миру

Про це глава української делегації в Тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі, перший президент України Леонід Кравчук заявив в інтерв'ю Фактам, передає "ДС".

"Я ніколи не говорив і говорити не буду, що Україна все робить ідеально. Тому що не допускає помилок тільки той, хто нічого не робить. Так, ми не все можемо передбачити і врахувати, ми можемо зробити якісь, будемо говорити відверто, прорахунки, але наша головна мета — домогтися миру. це взагалі не підлягає обговоренню. Росія ж хоче залишити все як є, їй це вигідно", — сказав Кравчук.

Він нагадав, що російські представники "всі ці роки заявляють, що вони не учасники переговорного процесу, а як би гаранти і спостерігачі, оскільки в Україні, мовляв, внутрішній конфлікт".

"Вони просто знущаються не тільки над Україною, а й над світовою спільнотою, яку обманюють", — зазначив представник України в ТКГ.

Разом з тим, Кравчук підкреслив, що така ситуація вічно тривати не може.

"Якщо ми побачимо і далі, що нічого не змінюється (кажуть одне, а роблять інше), я особисто виступлю з пропозицією закінчити гру в хованки і почати пошуки нових форматів і нових можливостей, спираючись на міжнародне співтовариство, спираючись на позицію Сполучених Штатів Америки і Європи. У мене іншого виходу немає. я не можу бути ні ворогом, ні іншому сьогодні ні для кого. Я представник України на переговорах і хочу, щоб наша земля була очищена від ворогів і щоб ми жили в злагоді й взаєморозумінні. і я цього буду домагатися", — підсумував перший президент України.

Нагадаємо, комітет державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування викликав на засідання главу української делегації в Тристоронньої контактній групі Леоніда Кравчука для пояснення його "плану дій".

    Реклама на dsnews.ua