• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Кравчук заявив, що заміну Фокіну у ТКГ поки не підшукали

Реклама на dsnews.ua

Іншої кандидатури на місце Вітольда Фокіна, звільненого з посади заступника голови української делегації у ТКГ по Донбасу, поки не знайшли

Про це голова української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук розповів в інтервʼю Радіо Свобода, передає "ДС".

«Цю посаду ввели буквально два місяці тому, і сьогодні ми хочемо проаналізувати, перш за все, яка роль, які повноваження і яку роботу ця людина буде вести. Не просто, що вона скаже: «Комунікації з людьми, які живуть в неконтрольованих територіях із тими, які перебувають на контрольованих територіях. Це загальна фраза. Нам потрібно чітко знати, чим буде займатися ця людина, і тільки після цього будемо вже під завдання шукати людину, а не завдання окремо від людини», – наголосив Леонід Кравчук.

На сьогодні кандидатур немає, додав він.

«Імпровізація тут неприпустима. Тут треба думати, аналізувати і робити дуже точні з точки зору Конституції і законів України, з точки зору інтересів України висновки», – продовжує Леонід Кравчук щодо важливості підбору гідної кандидатури.

Як повідомляла "ДС", 30 вересня президент Володимир Зеленський звільнив Вітольда Фокіна з посади першого заступника глави української делегації в ТКГ. Приводом послужило висловлювання Фокіна про те, що він не бачить доказів війни між Україною і Росією на Донбасі.

На засіданні Комітету Верховної Ради Фокін також заявив, що вимоги Росії про проведення виборів на окупованому Донбасі відповідають Мінським угодам.

    Реклама на dsnews.ua