• USD 26.7
  • EUR 31.4
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

"Креативне, розумне покоління зробить Україну сильною країною щасливих людей": Порошенко привітав учнів та освітян з Днем знань

Реформована Нова українська школа має закласти кардинальні зміни для майбутнього всієї України

Петро Порошенко
Петро Порошенко / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

На цьому наголосив пʼятий президент України, лідер партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко, вітаючи учнів, студентів та освітян з початком нового навчального року.

"Радію, що школярі 1-4 класів День знань зустрічають у Новій українській школі, яка дає знання європейського рівня. Де маленьких українців навчають не зубрити, а думати, бути креативними. Де є місце для дітей з особливими освітніми потребами. Де вчитель — передусім друг, який допомагає розвинути творчий потенціал. Саме про таку українську школу ми мріяли, розпочинаючи освітню реформу. Цим ми закладали кардинальні зміни в усій країні", — написав політик у Facebook.

Водночас, зауважив пʼятий президент, Нова українська школа, як і багато інших починань його команди, нині переживає не найкращі часи: реформа фактично зупинена попри опір викладачів та батьків.

Він також привітав зі вступом або початком нового семестру українських студентів. Петро Порошенко наголосив, що вони зробили правильний вибір, обравши українські виші, які, на його переконання, завдяки університетській автономії увійдуть до кола найавторитетніших закладів освіти Європи і світу. Лідер "Європейської солідарності" також висловив сподівання, що надалі молоді люди вирішать реалізувати свій потенціал в Україні.

"Знаю, цей день для вас сповнений радісного передчуття. Можливо, ви маєте сумніви: чи все вдасться? Будьте оптимістами: все у вас обов’язково вийде! Знаю, що саме ви — креативне, розумне, творче покоління, що сповідує європейські цінності, зробите Україну сильною країною щасливих людей", — підсумував Порошенко.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua