• USD 28.2
  • EUR 34.1
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Кремль не пішов на поступки Києву в питанні обміну полоненими, — росЗМІ

Реклама на dsnews.ua

Співрозмовник російського видання "РБК", близький до переговорного процесу з російської сторони, заявив, що до Нового року обміну полоненими між Києвом і ОРДЛО не буде

Про це йдеться в повідомленні "РБК", передає "ДС".

Видання також повідомило, що цю інформацію підтвердив представник луганської окупаційної влади. Глава робочої групи ОРЛО з обміну в ТКГ Ольга Кобцева заявила: "Без виконання Україною своїх зобовʼязань ймовірність обміну до Нового року відсутня". Під зобовʼязаннями вона мала на увазі процедуру зняття в Україні "юридичних претензій" зі звільнених осіб.

Нагадаємо, раніше глава української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук на засіданні в форматі відеоконференції 11 листопада закликав звільнити до Різдва і Нового року всіх утримуваних осіб на Донбасі.

Представник так званої "ДНР" в Тристоронній контактній групі Дарʼя Морозова заявила, що обмін полоненими на Донбасі не відбудеться до узгодження дорожньої карти реалізації мінських угод в Тристоронній контактній групі. Крім того, таку дорожню карту має схвалити Верховна Рада України.

    Реклама на dsnews.ua