• USD 36.4
  • EUR 40
  • GBP 46.2
Спецпроєкти

Кремль оголосив Україну "частиною російського світу": Нам не подобається, що українці це заперечують

Прессекретар російського лідера Володимира Путіна Дмитро Пєсков заявив, що Україна нібито є частиною "руського мира" і в Кремлі не подобається, що сама Україна це заперечує

Реклама на dsnews.ua

Таку заяву Пєсков зробив 8 лютого під час ході спілкування з журналістами, інформує "ДС" з посиланням на Life.

"В Україні живе дуже багато росіян і російськомовних, вони всі відносяться до "руського миру". Культурні зв'язки, історичні, спільне коріння — заперечувати їх було б великою дурістю. Ми знаємо, що така лінія на заперечення має місце в Україні, але нам це не подобається", — сказав Пєсков.

Також він прокоментував контакти Москви з главою політради партії "ОТЗЖ", кумом Путіна Віктором Медведчуком. Мова про нього велася в світлі минулого в п'ятницю засідання Ради безпеки РФ, темою якого була "ефективність державної політики в сфері міжнародного гуманітарного співробітництва і роботи зі співвітчизниками за кордоном".

"Руській мир" був, залишається і буде залишатися пріоритетною темою для російської держави, захист цього миру, розвиток відносин з цим миром і різні механізми підтримки цього миру", — заявив представник Кремля.

Відзначимо, що в суботу, 6 лютого, голова партії "Єдина Росія" Дмитро Медведєв провів телефонну розмову з Віктором Медведчуком і заявив про підтримку кума Путіна.

    Реклама на dsnews.ua