• USD 27.1
  • EUR 33
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

"Крим не віддамо": у Лаврова розраховують, що санкції проти Росії — назавжди

Введений Заходом санкцій режим проти Кремля залишиться назавжди, так як Росія відмовляється повертати окупований Крим

Ілюстративне фото
Ілюстративне фото / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив в понеділок заступник глави МЗС РФ Олександр Панкін на парламентських слуханнях в Держдумі РФ, передає "ДС" з посиланням на ТАСС.

"Режим санкцій був завжди. І він залишиться назавжди, давайте бути реалістами. Санкції вже втілені в багатьох законодавчих нормативних актах, американських та інших держав, і відкрутити назад буде неможливо", — сказав він.

"Всі вони нелегітимні, всі вони вводилися під дуже хиткими приводами, без доказової бази, але назад не відкрутити ті факти, які подають як здійснені", — додав Панкін.

Заступник голови МЗС РФ підкреслив, що Росія не буде просити кого-небудь зняти санкції і "не буде каятися за те, чого не робить".

"Зрозуміло, що ми Крим не віддамо. Якщо Крим в Росії, то санкції точно будуть завжди з нами, так само, як були санкції за Прибалтику, поки вона не відокремилася і не стала трьома окремими державами. Це жорстка думка, але треба бути реалістами ", — заявив він.

Нагадаємо, раніше секретар РНБО Олексій Данилов заявив, що в України сьогодні немає плану повертати тимчасово окуповані території військовим шляхом, а офіційний Київ прагне вирішити конфлікт дипломатичним способом.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua