• USD 36.7
  • EUR 39.6
  • GBP 46.2
Спецпроєкти

Кримські партизани "АТЕШ" заявили про ліквідацію у Сімферополі 30 російських військових

Активісти підпільного руху "АТЕШ" у тимчасово окупованому Криму заявили про ліквідацію у Сімферополі 30 російських військовослужбовців у шпиталях

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляється у Telegram-каналі партизан, передає "ДС".

"У військових шпиталях Сімферополя агенти "АТЕШ" успішно ліквідували 30 військовослужбовців армії РФ. 30 недобитків яким ми допомогли дістатися суду Божого", — йдеться в офіційній заяві руху "АТЕШ".

Кримські партизани також додають, що у достовірності цієї інформації можна переконатись, перевіривши палати та морги.

"Перевіряйте палати, перевіряйте морги, паліть медкартки. Можете 300 разів спростовувати цей факт, але це правда! Думайте!" — зазначається у публікації.

Також у мережі 12 листопада було опубліковано список із 25 імен, які, як зазначається, було ліквідовано.

Напередодні повідомлялося, що агенти руху зайшли до севастопольського військово-морського клінічного шпиталю, а також до пологового будинку №2, в якому було розміщено поранених російських солдатів.

Нагадаємо, активісти руху раніше на початку жовтня оголошували про створення у лавах ЗС РФ підпільної організації "АТЕШ" з метою розвалити армію окупантів зсередини. Для цього на тимчасово підконтрольному Росії українському півострові до партизанського руху залучають кримських татар та проукраїнських росіян.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua