• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Кравчук сказав, від кого залежить обмін полоненими

Реклама на dsnews.ua

Обмін утримуваними особами до кінця року може відбутися тільки за згодою Росії

Про це заявив глава української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук в ефірі телеканалу "Україна 24", передає "ДС".

"Якщо ОРДЛО та російська сторона не проявлять відповідної волі, рішень та бажань, я думаю, що це (обмін до кінця року — ред.) не реально. Обмін ставиться під загрозу. Ми звернулися до ОРДЛО і Росії з проханням вжити кроків, щоб вирішити це питання. Хотілося, щоб люди, які вже настраждалися, були вдома", — сказав він.

Кравчук зазначив, що Україна виконала всі домовленості і передала список для обміну з 11 осіб. Однак Росія і підконтрольні їй терористи не пішли назустріч.

Нагадаємо, раніше джерело россЗМІ, близьке до переговорного процесу з російської сторони, заявило, що до Нового року обміну полоненими між Києвом і ОРДЛО не буде.

Як писала "ДС", 11 листопада глава української делегації в ТКГ Леонід Кравчук на засіданні закликав звільнити до Різдва і Нового року всіх утримуваних осіб на Донбасі.

Представник так званої "ДНР" в Тристоронній контактній групі Дарʼя Морозова заявила, що обмін полоненими на Донбасі не відбудеться до узгодження дорожньої карти реалізації мінських угод в Тристоронній контактній групі. Крім того, таку дорожню карту має схвалити Верховна Рада України.

    Реклама на dsnews.ua