• USD 27.7
  • EUR 32.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Комусь вигідно, щоб "Укрлендфармінг" зупинився, - голова ради Федерації роботодавців України

Реклама на dsnews.ua
Якщо керівництво САП не виконає рішення суду про закриття кримінального провадження щодо власника агрохолдингу "Укрлендфармінг", вона зобов'язана відповідати перед законом

Про це сьогодні під час мітингу біля будівлі Спеціалізованої антикоррупционой прокуратури заявив голова ради Федерації роботодавців України Дмитро Олійник, передає кореспондент "ДС".

"Я знаю, що таке створювати робочі місця, створювати бізнес. Я не розумію, чому не виконується закон. Чому 33 дні акціонер і колектив чекають виконання законного рішення суду. Не розумію цього", - обурився Дмитро Олійник.

Він припустив, що "є деякі інтересанти, яким вигідно, щоб підприємство зупинилося, щоб зупинився філія в Херсоні, щоб інші структури "Укрлендфармінга" по всій Україні не працювали".

Сотрудники "Укрлендфарминга" и "Авангарда" продолжают акцию протеста под САП

Выступление главы совета Федерации работодателей Украины Дмитрия Олейника на митинге под Специализированной антикоррупционной прокуратурой

Gepostet von Деловая столица am Dienstag, 7. Juli 2020

"Можливо, комусь хочеться закласти землі. Можливо, хочеться, щоб стало більше безробітних, які б поїхали в Польщу збирати полуницю... Я сподіваюся, що ці шановні люди зі Спеціалізованої антикорупційної прокуратури зрозуміють свою відповідальність. Якщо вони не дадуть відповідь колективу (агрохолдингу "Укрлендфармінга", - прим. "ДС") протягом встановленого терміну, який вони вже порушують, то їм доведеться відповідати перед законом", - сказав голова ради Федерації роботодавців України.

"Я закликаю САП не порушувати законодавство України, закрити кримінальне провадження, дати відповісти шановному колективу агрохолдингу тут і зараз і не морочити голову людям", - додав Дмитро Олійник.

Він підкреслив, що розуміє, за що "люди стоять під САП - за свої робочі місця".

Як повідомлялося, працівники агрохолдингів "Укрлендфармінг" і "Авангард" вранці 8 липня продовжили акцію протесту біля будівлі САП, вимагаючи виконати рішення суду і скасувати постанову про відновлення кримінальної справи щодо власника компанії Олега Бахматюка.

Нагадаємо, 2 липня десятки співробітників агрохолдингу "Укрлендфармінг" (УЛФ) прийшли до офісу САП, вимагаючи від її керівника Назара Холодницкого виконати рішення Печерського районного суду Києва. По завершенні мітингу вони передали в САП відповідне звернення з 27 тисячами підписів. Крім того, мітингувальники пообіцяли продовжувати свою акцію до тих пір, поки не буде виконано їхню вимогу. 3 липня акція під САП була продовжена, а 6 липня набула масштабного характеру і переросла в т. н. "яєчну блокаду".

    Реклама на dsnews.ua