• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Кульчицький: Progresstechgroup робить все можливе, щоб українські інженери не їхали з країни

Реклама на dsnews.ua
Progresstechgroup робить все можливе, щоб вітчизняні вчені не їхали з країни, а працювали над розвитком технологій в Україні

Про це заявив голова ради директорів Progresstechgroup Володимир Кульчицький в ході зустрічі з ученими Національного технічного університет "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського", передає РБК-Україна.

"Ми постаралися зробити все, щоб у нашій країні працювала корпорація Boeing, щоб наші інженери знаходили собі роботу в Україні, щоб вони не їхали в Польщу та інші країни, а працювали тут, отримували гідну заробітну плату", - сказав Кульчицький.

За його словами, за підтримки "Прогрестех-Україна", на базі КПІ був відкритий спільний навчальний центр дуального навчання, в якому обладнано два спеціалізованих класу. Його відкриття, як і створення в Україні конструкторського центру Boeing імені Степана Тимошенко, сприяв віце-президент з інженерії Інженерно-конструкторського центру корпорації Boeing в штаті Вашингтон Тодд Зарфос, якому присвоїли звання почесного доктора НТУУ КПІ їм. В. Сікорського.

У свою чергу, ректор університету Михайло Згуровський зазначив, що компанія Boeing спільно з компанією "Прогрестех-Україна" є стратегічними партнерами КПІ. Завдяки цій співпраці, зокрема, були підготовлені сотні висококваліфікованих інженерів, створено та виведено в космос два університетських наносупутника.

Як писало РБК-Украина, раніше інженери Progresstechgroup приступили до розробки IT-забезпечення для аерокосмічної сфери.Крім того, у компанії розповіли, що команда українських інженерів брала участь у проектуванні літаків нового сімейства Boeing.

До цього фахівці компанії реалізували ряд демонстраційних проектів по створенню затребуваних в області програмних продуктів та програм. Першим їхнім проектом в аерокосмічній сфері стало прототипування інтерфейсів технічної та архітектурної валідації, а також розробка human-in-the-loop системи оцінювання.

Нагадаємо, група компаній зі штаб-квартирою в Х'юстоні (США) працює на світовому ринку інжинірингових послуг з 1991 року. До її складу входять український партнер Boeing "Прогрестех Україна", "Тукана Інжиніринг Україна".

Компанія бере участь у створенні літаків Гольфстрім на замовлення Spirit, а також Соирі Inc, розробляє програмне забезпечення в області моделювання матеріалів, яка працює за контрактами з різними організаціями США, від NASA до фармацевтичних компаній.

    Реклама на dsnews.ua