• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Кулеба назвав основні теми своєї зустрічі з Блінкеном

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба обговорюватиме з держсекретарем Ентоні Блінкеном під час його візиту до Києва список військової підтримки США

Реклама на dsnews.ua

Про це глава МЗС України сказав в коментарі CNN, інформує "ДС".

Зокрема, Україна запросить системи протиповітряної оборони та антиснайперські технології.

Кулеба уточнив, що мова йде не тільки про отримання зброї від США, а й про покупку, оскільки "партнерство повинно бути взаємовигідним".

Напередодні ввечері, 5 травня, Ентоні Блінкен прибув до України. Київ стане першою європейською столицею, яку держсекретар США відвідає з повноцінним двостороннім візитом. Окрім Кулеби, Блінкен зустрінеться із президентом Володимиром Зеленським та премʼєр-міністром Денисом Шмигалем. 

"Ми прагнемо зміцнити партнерство з Україною. Це буде важлива можливість обговорити тривалу агресію Росії, наголосити на необхідності збереження темпів реформ і зосередження уваги на них з нашими українськими партнерами", – зазначив Блінкен у себе в Twitter.

Під час візиту буде йти мова про посилення політичної та оборонної підтримки України. Також планується обговорити взаємодію у сфері торгівлі та інвестицій. 

У США заявили, що візит має на меті підкреслити непохитну підтримку суверенітету та територіальної цілісності України в умовах постійної агресії Росії.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua