• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Кулеба про скандальну заяву Фокіна: кожен може помилитися

Реклама на dsnews.ua

Висловлені в інтерв'ю ЗМІ думки заступника глави української делегації в Тристоронньої контактній групі Вітольда Фокіна відрізняються від його офіційної позиції на засіданнях ТКГ

Про це розповів міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба в інтерв'ю "Радіо Свобода", передає "ДС".

Кулеба зазначив, що висловлювання Фокіна поза ТКГ не є офіційною позицією України на переговорах по Донбасу.

"Кожен має право на помилку. Давайте не будемо відразу замахуватися сокирою. І я щиро сподіваюся, що пан Фокін продовжить свою роботу в ТКГ, не допускаючи повторно таких помилок", — додав міністр.

Як писала "ДС", раніше 87-річний Вітольд Фокін в інтерв'ю виданню "Страна.ua", яке вважається проросійським, заявив, що "і з цього, і з того боку було скоєно багато злочинів, які в кінцевому підсумку повинні бути розслідувані, а винні нехай понесуть покарання. Але сьогодні, щоб припинити війну і зберегти життя бійців і командирів, моя позиція — треба оголосити загальну амністію, провести вибори, вирішити питання особливого статусу окремих районів, а найкраще Донбасу". Ці та інші подібні заяви викликали обурення громадськості і багатьох політиків. У той же час у провладній фракції "Слуга народу" підтримали Фокіна.

Пізніше Вітольд Фокін заявив, що текст скандального інтерв'ю, яке він погодив з проросійським ресурсом "Страна", відрізняється від того, який був опублікований.

    Реклама на dsnews.ua