• USD 28.4
  • EUR 32.2
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Кулеба обіцяв поділитися зі світом інформацією про держпереворот

Україна надасть своїм міжнародним партнерам інформацію щодо підготовки державного перевороту в Україні

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, передає "ДС" із посиланням на "РБК-Україна".

"Зрозуміло, що коли ми говоримо про гібридну зброю, зовнішній військовий тиск іде рука об руку з внутрішньою дестабілізацією країни. Тож ми дуже серйозно дивимося на доступну уряду України інформацію на цьому етапі, коли йдеться про потенційний переворот в Україні, й ми залишаємось надзвичайно пильними", — заявив Кулеба.

За словами глави МЗС, правоохоронці продовжують вивчати доступну інформацію. Водночас, Україна надасть її іноземним партнерам, коли отримає більше подробиць. Кулеба зазначив, що дестабілізуючі фактори в Україні можуть передувати або супроводжувати військово наступальну операцію Росії, якщо агресор вирішить вдатися до цього.

Зокрема, Кулеба додав, що українська армія користується повагою та довірою у суспільстві, а керівництво армії віддано захисту суверенітету та демократично обраного уряду.

Нагадаємо, на прес-марафоні 26 листопада президент України Володимир Зеленський заявив про підготовку державного перевороту в Україні. За словами глави держави, фінансувати протизаконні дії нібито має Рінат Ахметов.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua