• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Кулеба розтлумачив Reuters пасаж Путіна у посланні до парламенту про "червоні лінії"

У своєму посланні до Федеральних зборів Росії президент країни Володимир Путін мав на увазі, что Москва перетинатиме "червоні лінії" в інших країнах, проте не дозволятиме їм робити це у себе

Дмитро Кулеба
Дмитро Кулеба / Пресслужба МЗС
Реклама на dsnews.ua

Про це міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба розповів в інтервʼю Reuters, передає "ДС".

«Я сприймаю послання Путіна так: "Ми будемо перетинати ваші червоні лінії, але вам не дозволено перетинати наші, і ми будемо визначати, де наші червоні лінії"», — сказав міністр.

Так, під час послання до Федеральних зборів Росії Путін заявив, що РФ «швидко й жорстко» реагуватиме на «провокації, які загрожуватимуть безпеці», а їхні організатори — пошкодують про це.

«Сподіваюсь, що нікому не спаде на думку перейти "червоні лінії" щодо Росії. А де вони проходитимуть — це ми будемо визначати в кожному конкретному випадку самі», — заявив тоді Путін.

Також Кулеба додав, що немає нової інформації, яка б вказувала, що «рішення про початок військової операції проти України ухвалене».

Міністр вважає, що саме тому реакція Заходу дуже важлива для України, оскільки вона може перешкодити початку нової військової операції.

Крім того, міністр повідомив, що Україна не отримала відповіді від Росії на пропозицію глави України Володимира Зеленського зустрітися з Путіним на Донбасі. Спікер Путіна раніше казав, що голова Кремля ще не встиг ознайомитися з пропозицією.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua