• USD 27.7
  • EUR 32.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Кулеба спростував, що Україна пішла на поступки Угорщини

Реклама на dsnews.ua
Україна і Угорщина працюють над відновленням довіри і напрацюванням загальної порядку денного, проте на поступки один одному поки не йдуть

Про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба в інтерв'ю "Голосу Америки", інформує "ДС".

"Ми поки що не зробили один одному на переговорах з Петером Сійярто поступок. На чому ми сфокусовані - це, по-перше, на відновлення довіри наших країн один до одного, і на напрацювання позитивної порядку денного", - сказав Кулеба.

За його словами, сторони розуміють, що комплексно проблеми у відносинах двох країн можуть бути усунені лише після проведення зустрічі президента України та прем'єр-міністра Угорщини і зараз ведеться робота над тим, щоб така зустріч відбулася і була результативною.

"Але поки що ні про які поступки однієї сторони іншій мова не йде. Ми лише шукаємо взаємоприйнятні рішення", - підкреслив глава МЗС України.

Нагадаємо, офіційний Будапешт відкрито назвав український закон про освіту "полуфашистским" і наполягає на внесенні змін. Угорщина блокує проведення засідань Комісії Україна-НАТО, заявляючи про нібито порушення прав угорців, які живуть в Україні, через положення закону про освіту, яким визначено, що мовою освітнього процесу в навчальних закладах є державна мова.

    Реклама на dsnews.ua