• USD 27.2
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Кулеба вважає, що Україна потрапить у наступну хвилю розширення Євросоюзу

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба висловив упевненість в тому, що Україна буде у наступній хвилі розширення Європейського Союзу, як і інші країни Асоційованого Тріо

Дмитро Кулеба
Дмитро Кулеба / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні МЗС України, передає "ДС".

Повідомляється, що Кулеба сьогодні провів переговори з віцепрем'єром, міністром закордонних справ та європейської інтеграції Молдови Ніку Попеску. Сторони домовилися синхронізувати дії в контексті підготовки до саміту Східного партнерства в грудні і втілення амбітного плану асоційованого тріо щодо вступу в ЄС.

"Переконаний, що країни асоційованого тріо будуть в наступній хвилі розширення Європейського союзу", — підкреслив Кулеба.

Попеску подякував йому за активну роль України в Придністровському врегулюванні. Він також підтвердив підтримку суверенітету і територіальної цілісності України в її міжнародно визнаних кордонах.

Зазначимо, формат Асоційованого Тріо було створено Україною, Молдовою та Грузією.

Нагадаємо, раніше міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що надання Україні перспективи вступу до Європейського Союзу стане трансформаційної силою для нашої країни, а також зміцнить регіональну стабільність.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua