• USD 29
  • EUR 32.3
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Кулеба сказав, чого Україна очікує від ЄС

Надання Україні перспективи вступу до Європейського Союзу стане трансформаційної силою для нашої країни, а також зміцнить регіональну стабільність

Дмитро Кулеба
Дмитро Кулеба
Реклама на dsnews.ua

Про це міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив на 4-му Association Exchange Forum за участю експертів і представників урядів асоційованого тріо в Києві, інформує "ДС".

"Ми втілюємо амбітні реформи в складних обставинах. Але відданість цим зусиллям вимагає наявності чіткої мети. Тому наше ключове очікування від ЄС — надання Україні європейської перспективи", — заявив він.

На його думку, для ЄС таке рішення вимагає тільки політичної волі, а не інституційних зобов'язань, але воно здатне зіграти дуже важливу роль.

"По-перше, чітка європейська перспектива стане величезною мотивуючою і трансформаційною силою для України. По-друге, вона значно посилить регіональну стабільність в цій частині Європи. По-третє, вона покладе край безглуздим спробам Кремля змінити європейський вибір України", — підкреслив Кулеба.

Як повідомляла "ДС", президент України Володимир Зеленський анонсував, що незабаром збільшиться кількість держав — членів Європейського Союзу, які письмово на двосторонньому рівні підтримають європейську перспективу України.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua