• USD 28.1
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Кулеба пообіцяв Санду вимагати від Росії вивести війська з Придністров'я

Реклама на dsnews.ua

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба запевнив, що Україна буде наполягати на виведенні російських військ з Придністров'я

Про це Кулеба сказав на зустрічі з президентом Молдови Майєю Санду, передає "ДС" зі посиланням на пресслужбу Міністерства охорони здоровʼя.

Кулеба привітав Санду з переконливою перемогою на президентських виборах.

«Україна вітає успішне проведення вільних і демократичних президентських виборів у Молдові, які чітко підтвердили європейський вибір молдовського народу. Ми готові відкрити якісно нову сторінку в українсько-молдовських відносинах», — заявив міністр.

Кулеба висловив подяку Санду за її чітку і послідовну позицію щодо засудження російської агресії і окупації РФ українського Криму, підтримки територіальної цілісності України в міжнародно визнаних кордонах.

Міністр також запропонував президенту Молдови взяти участь в діяльності ініційованої Україною Кримської платформи.

«Зі свого боку, ми і надалі підтримуватимемо територіальну цілісність Молдови в процесі придністровського врегулювання і спільно наполягатимемо на виведенні російських військ з регіону Придністров’я», — підкреслив міністр.

Кулеба також передав Санду запрошення від імені президента Володимира Зеленського відвідати Україну з візитом. Вона прийняла запрошення і зазначила, що візит в Україну буде її першою зарубіжною поїздкою на посаді президента.

Як повідомляла "ДС", 10 грудня Конституційний суд Молдови затвердив результати виборів президента, згідно з якими перемогла колишній премʼєр-міністр Майя Санду. Таким чином, вона офіційно визнана главою держави.

    Реклама на dsnews.ua