• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

МЗС вирішило не шукати "політичних сигналів", якщо Зеленського не запросять на інавгурацію Байдена

Реклама на dsnews.ua

Якщо на інавгурацію новообраного президента США Джо Байдена не запросять президента України Володимира Зеленського, це не буде якимось політичним сигналом, тому що на цю церемонію зазвичай не запрошують світових лідерів

Про це повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба повідомив в інтервʼю "Обозревателю", інформує "ДС".

"В Україні кружляє міф про інавгурацію президента США: хто поїде, хто там буде… Взагалі – це внутрішній захід, на який не запрошують світових лідерів. Раніше на нього запрошували послів, акредитованих у Вашингтоні, які представляли свої країни. Цього року через пандемію можуть навіть і їх не запросити", — заявив Кулеба.

Міністр зазначив, що на інавгурацію теоретично може приїхати будь-яка фізична особа — "постояти в натовпі або навіть потрапити на якусь прилеглу трибуну, а потім запостити у себе на Facebook, що ось я — солідна людина, взяв участь в інавгурації президента США".

"Я таким людям зичу успіху, вітаю їхню готовність підвищувати свою самооцінку. І ніхто не може заборонити їм це робити. Але не треба створювати міф про те, що якщо на інавгурацію не запросили президента, прем’єр-міністра чи міністра закордонних справ – то це якийсь політичний сигнал", — уклав глава МЗС.

Як повідомляла "ДС", очікується, що представляти Україну на інавгурації Джо Байдена на посаді президента США буде посол України в США Володимир Єльченко.

    Реклама на dsnews.ua