• USD 27.1
  • EUR 33
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Кулеба поставив Росію в один ряд із пандемією коронавірусу

Перед солідарністю Європейського Союзу стоїть два виклики — Росія і коронавірус, і їх обох можна охарактеризувати як пандемію

Дмитро Кулеба
Дмитро Кулеба / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це сказав міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба під час спільної пресконференції у Києві з головами МЗС країн Бенілюксу, передає "ДС" із посиланням на УНН.

"На мій погляд, є два серйозних випробування для солідарності ЄС. Перший — це Росія, Росія весь час кидає виклик солідарності ЄС. І другий — це COVID-19. Образно кажучи, і те, й інше можна охарактеризувати як пандемію — у політиці і охороні здоров’я", — сказав міністр.

Також міністр, говорячи про поширення вакцин від коронавірусу, зазначив, що навіть деяким країнам ЄС на сьогодні складно отримати їхні партії в достатній кількості за графіком.

"Ми цінуємо те, що було зроблено ЄС для допомоги сусідам і третім країнам. Я не в тій позиції, щоби говорити, що їм слід було діяти краще. Тому що, ви знаєте, це те, що потрібно вирішувати в самому ЄС. Але ми сприймаємо ситуацію, пов’язану з COVID-19, як випробування для всіх нас, і ми продовжимо працювати з COVAX і ЄС, і з країнами ЄС на двосторонньому рівні, з цих питань", — додав він.

Нагадаємо, вчора глави МЗС Нідерландів, Бельгії та Люксембургу Софі Вільмес, Стеф Блок і Жан Ассельборн відвідали Донбас.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua