• USD 27.9
  • EUR 33.2
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Кулеба поскаржився голові ОБСЄ на дії Росії

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба обговорив з главою ОБСЄ Анн Лінде загострення ситуації на Донбасі та стягування російських військ до кордону з Україною

Дмитро Кулеба
Дмитро Кулеба / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби МЗС, передає "ДС".

Кулеба розповів главі ОБСЄ про те, що останніми тижнями Росія посилила свою пропаганду та поширює дезінформацію про нібито підготовку України до ескалації на Донбасі. Він запевнив, що подібні звинувачення з боку Росії є безпідставними, бо Україна хоче вирішити конфлікт дипломатичним шляхом.

"Ми всі маємо залишатися дуже пильними та непохитними. Чим сильнішими будуть дипломатичні сигнали зараз, тим зрозуміліше буде для Росії, що за будь-який новий виток ескалації їй доведеться сплатити високу ціну", — заявив глава МЗС.

Зі свого боку Лінде висловила незмінну підтримку суверенітету та територіальної цілісності України.

Крім того, Кулеба закликав ОБСЄ відкрити додаткові передові патрульні бази вздовж неконтрольованої ділянки українсько-російського кордону, щоб "пильно стежити за кожним кроком Росії".

"І якщо є зараз місце, де ця увага потрібна більше, ніж будь-де, то це саме неконтрольована ділянка кордону між Україною та Росією", — наголосив він.

Нагадаємо, раніше міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що нинішнє військове загострення на Донбасі є найбільш масштабним за останні роки.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua