• USD 28.2
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

Кулеба запросив главу МЗС Угорщини в кінці вересня відвідати Закарпаття

Реклама на dsnews.ua

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба під час телефонної розмови запросив міністра зовнішньої економіки і закордонних справ Угорщини Петера Сійярто відвідати Закарпаття 23 вересня

Про це йдеться в повідомленні пресслужби МЗС України, передає "ДС".

Згідно з повідомленням, Кулеба запросив угорського колегу, щоб обговорити подальші кроки по реалізації вже досягнутих домовленостей щодо розвитку взаємодії у політичній, економічній, культурно-гуманітарній сферах і взяти участь в спільних заходах.

"Запроваджені в Україні та Угорщині обмеження для вʼїзду іноземців у звʼязку з поширенням коронавірусу накладають певні обмеження на всіх громадян, незалежно від статусу. На цьому тлі наша зустріч є чітким сигналом — обидві країни налаштовані на пошук взаємоприйнятних рішень без зволікань", — сказав він.

Як наголошується, міністри погодилися, що соціально-економічний успіх Закарпаття може стати спільною історією успіху відносин України та Угорщини, і що дружні відносини між двома країнами важливі для всього регіону Центральної Європи.

Нагадаємо, 28 серпня 2020 року влада Угорщини слідом за Україною прийняла рішення закрити кордони для іноземців з 1 вересня для стримування поширення COVID-19.

    Реклама на dsnews.ua