• USD 27.7
  • EUR 32.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Кулеба закликав сформувати амбіції "Східного партнерства"

Реклама на dsnews.ua
Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що настав час сформулювати загальне розуміння цілей "Східного партнерства"

Про це він заявив під час відеоконференції за участю Комісара ЄС з питань сусідства і розширення Олівера Варгеи і шести міністрів закордонних справ східних партнерів ЄС, передає "ДС" з посиланням на прес-службу МЗС України.

"Україна та інші країни-учасниці "Східного партнерства" запропонували ряд стратегічних ідей і важливих пропозицій. Настав час сформувати загальне розуміння амбіції "Східного партнерства", - підкреслив Кулеба.

Міністр запропонував визначити підтримку підприємництва і сприяння розвитку контактів серед пріоритетних завдань у рамках "Східного партнерства".

Глава МЗС також акцентував увагу на необхідності істотного посилення безпеки вимірювання в рамках "Східного партнерства" як фундаментальної основи для зміцнення стабільності в регіоні і сприяння реформам.

Дмитро Кулеба високо оцінив допомогу Євросоюзу в умовах пандемії коронавіруса і подолання наслідків природних катастроф, що надається Євросоюзом.

"Майбутнє Ініціативи на наступні 10 років, сьогодні в наших руках. Ми налаштовані на ефективну спільну роботу по підготовці майбутнього саміту "Східного партнерства" у березні 2021 та його змістовного наповнення, який повинен відповідати очікуванням партнерів", - підкреслив глава МЗС.

Як повідомляла "ДС", раніше лідери держав-членів "Східного партнерства" і керівництво Євросоюзу визначили п'ять пріоритетів роботи після 2020 року. Також погоджено проведення саміту "Східного партнерства" у Брюсселі в березні 2021 року.

    Реклама на dsnews.ua