• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Кулеба про вихід РФ з консультацій по МН17: Кремль боїться правди

Реклама на dsnews.ua

Російське керівництво прийняло рішення про вихід з консультацій з Нідерландами і Австралією по міжнародно-правовій відповідальності за знищення рейсу МН17 "Малайзійських авіаліній", оскільки боїться правди

Про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба під час телефонної розмови з главою МЗС Нідерландів Стефом Блоком, передає "ДС" з посиланням на прес-службу МЗС.

"Вихід РФ з консультацій щодо МН17 — це промовисте свідчення її страху перед правдою про те, що сталося 17 липня 2014 року у небі над Донбасом", — заявив Кулеба.

Міністр зазначив, що Україна завжди була відкритою до співпраці і надавала всю необхідну інформацію голландській владі у зазначеній справі.

Стеф Блок, в свою чергу, позитивно оцінив приєднання України в якості третьої сторони до міждержавного позову Нідерландів проти Росії в Європейському суді з прав людини.

Міністри домовилися продовжувати співпрацю з метою встановлення справедливості та притягнення винних до відповідальності.

Нагадаємо, раніше Росія заявила про неможливість подальшої участі в тристоронніх консультаціях з Австралією і Нідерландами з питань, повʼязаних з катастрофою малайзійського літака Boeing MH17 в Україні.

Стеф Блок заявив, що Нідерланди шкодують про таке рішення російської влади.

    Реклама на dsnews.ua