• USD 28.2
  • EUR 33.3
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Кулеба розповів, чи загрожує Україні втрата безвізу

Реклама на dsnews.ua

На переконання міністра закордонних справ Дмитра Кулеби, наразі не існує жодних загроз для безвізового режиму України з Європейським Союзом

Про це Кулеба заявив в ефірі телеканалу ICTV, передає "ДС" з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"По-перше, я не бачу жодних ознак того, що Україна може повернутися, як ви сказали, в триєдине братство, сестринство. Це як раз спільне зусилля для всіх нас, щоб Україна продовжувала рух в ЄС, в НАТО. Це абсолютно категорично… По-друге, я хочу дуже чітко заявити, що немає жодних загроз безвізу з ЄС", — сказав глава МЗС.

Дмитро Кулеба також зазначив, що не чує від міжнародних партнерів України предметних претензій про руйнування антикорупційної інфраструктури.

"Я в силу роботи багато спілкуюся з нашими партнерами, і я не чую якихось предметних претензій до того, що ми зруйнували цю саму антикорупційну інфраструктуру… Безумовно, ми говоримо з нашими партнерами, розмовляємо з усіх питань, і не тільки щодо боротьби з корупцією, а й щодо реформ загалом. Але якогось "жовтого світла", не кажучи вже про "червоне", яке нам виставляють, годі й казати. Є нормальний діалог", — додав міністр.

Як писала "ДС", Дмитро Кулеба запросив міністра зовнішньої економіки і закордонних справ Угорщини Петера Сійярто відвідати Закарпаття наприкінці вересня.

    Реклама на dsnews.ua