• USD 26.6
  • EUR 31.2
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Кулеба розкрив подробиці зустрічі Зеленського з Байденом

На зустрічі президентів США і України Джо Байдена і Володимира Зеленського обговорюватимуться три блоки питань

Пресслужба МЗС
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба в ефірі телеканалу "Україна 24", передає "ДС".

"Під час цього візиту ми проговорювали змістовні, до речі, результати, з якими два президенти вийдуть після зустрічі. Тому що будь-який результат потрібно готувати. Буде три блоки питань. Перший – це політичний. У нас зі США з 2008 року діє стратегічне партнерство. Але, безумовно, за цей час все змінилося. І це стратегічне партнерство потрібно вивести на новий рівень. Другий – безпека. Безумовно, протидія російському агресору, питання Донбасу, Криму, куди і як будемо рухатися. Ми обговорювали декілька дуже конкретних ідей, наразі не можу ними поділитися", — сказав він.

Кулеба додав, що третім блоком питань є економіка.

"Ми не приховуємо, що хочемо бачити більше американських грошей в українській економіці, особливо в стратегічних галузях нашої економіки. Ми можемо побудувати дуже ефективне партнерство з американським бізнесом, фінансовими установами, і готуємо до візиту конкретні проєкти з назвами, цифрами, термінами реалізації, які передам на розгляд американської сторони", — зазначив міністр.

Глава зовнішньополітичного відомства розповів, яким буде офіційний результат поїздки в Штати.

"(За результатами зустрічі – ред.) буде спільний документ двох президентів, будуть підписані документи, деякі з них вже буквально на фінальній стадії опрацювання. Деякі потребують додаткового опрацювання. Будуть конкретні документи за результатами візиту, в цьому я запевняю", — підкреслив Кулеба .

Як повідомляла "ДС", Білий дім оголосив, що офіційний візит Володимира Зеленського в Вашингтон відбудеться 30 серпня.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua