• USD 27.4
  • EUR 33.5
  • GBP 39
Спецпроєкти

Кулеба розповів про основне завдання МЗС РФ щодо саміту "Кримської платформи"

У Міністерстві закордонних справ Російської Федерації діє ціла група, завданням якої є "завалити" саміт "Кримської платформи"

Дмитро Кулеба
Дмитро Кулеба
Реклама на dsnews.ua

Про це в інтервʼю Радіо Свобода заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, передає "ДС".

"Я думаю, що не тільки МЗС, а й правозахисники, і журналісти, і громадянське суспільство, якому небайдужа доля Криму, — для всіх нас важливо, щоб "Кримська платформа" стала успіхом, адже в російському МЗС діє ціла група, завдання якої — "завалити" саміт "Кримської платформи". Тобто дуже серйозно вони сприймають цю ініціативу. Поки в Україні розповідають, що це якась формальність, у Росії насправді вважають "Кримську платформу" серйозною загрозою і серйозно їй протидіють", — сказав Кулеба.

Міністр зазначив, що Україна з нетерпінням чекає, коли США визначаться з представництвом на саміті "Кримської платформи".

"Нас запевнили, що Сполучені Штати точно візьмуть участь. Знаєте, в дитинстві на день народження запрошуєш, а тобі кажуть: "А хто ще буде?" Є досить багато країн, які орієнтуються на Сполучені Штати, і вони чекають, коли США остаточно підтвердять. Ми знаємо, що вони готові прибути, але є дипломатична гра", — вказав він.

Кулеба підкреслив, що є низка підтверджень лідерів інших країн про участь у саміті "Кримської платформи".

Нагадаємо, голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров заявив, що президент Росії Володимир Путін ставить ультиматуми країнам, які хочуть взяти участь у "Кримській платформі".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua