• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Кулеба розповів, що обговорюватимуть під час візиту Санду до Києва

Реклама на dsnews.ua

Однією із ключових тем перемовин під час візиту президента Молдови Майї Санду до України стане врегулювання ситуації у Придністров'ї

Про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба в ефірі програми «Сніданок з 1+1», передає "ДС".

"По-перше: найголовнішою новиною вже є те, що свій перший закордонний візит президент Молдови здійснює саме до України… Це говорить про визнання Молдовою важливості і авторитету України… Ми працюємо над тим, щоб авторитет України у нашому регіоні зростав, і цей візит якраз про це», — сказав Кулеба.

Він підкреслив, що ситуація у Придністров’ї буде одним з ключових пунктів перемовин під час візиту Санду. У цьому контексті міністр наголосив, що погляди України та нинішнього керівництва Молдови на врегулювання придністровської проблеми збігаються.

«Це виключно питання територіальної цілісності, тобто Придністров’я має повернутися до складу Молдовської держави, і виведення російських військ», — заявив глава МЗС.

Як повідомляла "ДС", раніше в Управлінні держохорони заявили, що 12 січня в звʼязку з візитом в Україну Майї Санду в Києві можливе обмеження руху транспорту.

Заходи в рамках візиту Майї Санду в Україні за участю президента Володимира Зеленського відбудуться без журналістів через жорсткий карантин.

    Реклама на dsnews.ua