• USD 26.7
  • EUR 31.4
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

Кулеба розповів, що Україна більше не вірить Заходу

Глава МЗС Дмитро Кулеба заявив, що Україна відтепер може покладатися лише на себе

Дмитро Кулеба
Дмитро Кулеба / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це він заявив в інтервʼю The Independent, передає "ДС"

"40-річний (Кулеба — "ДС".) говорить, що Україна прийшла до розуміння, що може покладатися лише на себе. За його словами, у короткостроковій і середньостроковій перспективі це означає, що потрібно навчитися ставати гнучкою військовою державою, подібною до Ізраїлю: "Обставини не залишають вибору. Армія, дипломатія та український народ — ось що ми маємо, щоб вижити", — сказано у матеріалі.

Кулеба наголосив, що Україна не вірить обіцянкам Заходу, оскільки отримала низку гірких уроків, що їх, найімовірніше, не буде дотримано.

"Ця країна отримала низку гірких уроків, що обіцянки Заходу, найімовірніше, не будуть виконані. Ми не віримо обіцянкам", — пояснив міністр. 

За його словами, Росія намагається "оточити" Україну.

"Розмовляючи з The Independent у Києві через день після того, як його президент попередив про повномасштабну війну, Кулеба сказав, що, на його думку, Росія намагається "оточити" Україну", — сказано в статті.

Крім того, глава МЗС звернув увагу на те, що Україна наразі має проблему, оскільки недостатньо інвестувала в кордон, через що є вразливою для проникнення підривних груп або мігрантів із Білорусі.

"Відверто кажучи, у нас наразі проблема, тому що ми недостатньо інвестували в кордон. Тепер ми дивимося на нього і бачимо в ньому ідеальну вразливість для підривних груп або мігрантів, яких (самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко — "ДС") Лукашенко може захотіти відправити (в Україну — "ДС")", — цитує видання Кулебу.

Нагадаємо, на думку міністра, західні країни використовують тему проблем із реформами в Україні, щоб не визнавати своєї неготовності говорити про її членство у Євросоюзі.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua