• USD 27
  • EUR 30.3
  • GBP 36
Спецпроєкти

Ще три країни ЄС задекларують європейську перспективу України

Президент України Володимир Зеленський анонсував, що незабаром збільшиться кількість держав — членів Європейського Союзу, які письмово на двосторонньому рівні підтримають європейську перспективу України

Ще три країни ЄС задекларують європейську перспективу України
Ще три країни ЄС задекларують європейську перспективу України
Реклама на dsnews.ua

Таку заяву президент зробив в етері телеканалу ICTV, передає "ДС".

"Ми почали цього року готувати двосторонні декларації з країнами ЄС про підтримку європейської перспективи України. Коли Україна та країни Євросоюзу вирішать, що Україна може бути членом ЄС, то та чи інша країна, з якою ми підписуємо цю декларацію, точно проголосує за нас", — сказав Зеленський.

Глава держави нагадав, що вже чотири країни — члени Європейського Союзу підписали такі декларації, ще три документи будуть підписані найближчим часом.

"Тобто вже буде сім країн із 27. Крок за кроком ми це зробимо. Я дуже цього хочу, тому будемо рухатися вперед", — наголосив голова держави.

Він додав, що президент Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн і президент Європейської ради Шарль Мішель підтримують нашу країну і відзначають прогрес у здійсненні реформ, про що йшлося, в Спільній заяві за підсумками 23-го саміту Україна — Європейський Союз.

"Але ми розуміємо, що членство України в Європейському Союзі має бути підтримано 27 державами — членами ЄС", — підсумував Зеленський.

Президент України зауважив, що є країни, з якими потрібно буде більше працювати з цього питання. Тому триває відповідна робота і спілкування окремо з кожною державою.

Як повідомляла "ДС", польський лідер Анджей Дуда висловився за розширення Європейського Союзу, заявивши, що Україна, Молдова та інші держави, які модернізуються і прагнуть вступити до ЄС, повинні мати таку можливість.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua