• USD 28.1
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Кулеба сказав, що варто зробити РФ для перезавантаження відносин з ЄС

Поки немає підстав для повернення до звичайних відносин між Європейським союзом і Росією, а для їх перегляду РФ повинна поліпшити свою поведінку

Дмитро Кулеба
Дмитро Кулеба
Реклама на dsnews.ua

Про це міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив під час спільного брифінгу з головою МЗС Словенії Анже Логар, передає "ДС".

Міністр зазначив, що в кінці березня в ЄС має відбутися дискусія щодо стратегії відносин з Російської Федерацією.

"Зараз принципово важливим є збереження пʼяти фундаментальних принципів ставлення Європейського союзу до Росії. Оскільки Росія не демонструє жодної конструктивності в своїй поведінці, то немає ніяких передумов для повернення до "business-as-usual" (звичайне ведення бізнесу — ред.) з Росією", — заявив Кулеба.

Він додав, що Україна розраховує на підтримку цієї політики під час словенського головування в Раді Європейського союзу. Воно заплановане з 1 липня по 31 грудня.

"Переглядати відносини з Росією в кращу сторону можна буде тільки після того, як сама Росія почне вести себе краще", — зазначив глава українського МЗС.

Нагадаємо, раніше міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що Стратегія деокупації і реінтеграції окупованого Криму буде складатися з двох блоків. Перший — це внутрішня політика, другий — зовнішня.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua