• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Кулеба спробував розтлумачити слова Кравчука про вибори на Донбасі

Вибори на окупованій частині Донбасу можливі за виконання чотирьох умов. Україна натомість запропонувала план щодо їхнього проведення не пізніше 31 березня

УНІАН
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив на брифінгу в Києві міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, передає "ДС".

Кулеба визнав існування такого плану дій, зауваживши, що подібне планування є неуникним, якщо є бажання повернути окуповану територію під контроль держави.

"Але дата 31 березня не має якогось символізму", — зазначив він.

Міністр, втім, заявив, що є кілька умов, за яких проведення виборів буде можливим.

"Перша умова – це те, що вибори мають відбутися тільки після відновлення контролю за українсько-російським кордоном. Друге – те, що вони мають відбутися за конституцією України. Третє – те, що вони мають відбутися за стандартами ОБСЄ і четверте – вибори мають проходити під спостереженням БДІПЛ ОБСЄ. Наша позиція щодо цього є незмінною", — заявив Кулеба.

Нагадаємо, раніше голова української делегації в ТКГ Леонід Кравчук заявив, що підготовлений українською стороною "План спільних кроків" для Тристоронньої контактної групи містить пропозицію про повне припинення конфлікту і демілітаризацію окремих районів Донецької та Луганської областей для створення умов для проведення там місцевих виборів не пізніше 31 березня.

    Реклама на dsnews.ua