• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Кулеба спрогнозував спрощення отримання британських віз для українців

Реклама на dsnews.ua

Візи для в'їзду громадян України у Велику Британію залишаться, але отримати їх буде простіше

Про це міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив у інтерв’ю Обозревателю, передає "ДС".

«У Британії один з найжорсткіших візових режимів у світі. Але називаймо речі своїми іменами – британці не готові йти на безвіз, але вони готові до діалогу щодо мобільності для спрощення візового режиму. Реальною перспективою є таке: візи залишаться, але отримувати їх стане простіше», — сказав Кулеба.

Він додав, що наприкінці минулого року мав зустріч із послом Британії на цю тему й дуже чітко зазначив, що "потрібні дієві кроки з британського боку на найближчу перспективу".

Стосовно відкриття кордонів Євросоюзом у поточному році очільник МЗС зауважив, що єдиною реальною проблемою для "безвізу" є пандемія коронавірусу.

«Європейський Союз визначив чіткий перелік критеріїв, згідно з якими ухвалюється це рішення. Щойно ми впишемось у їхні критерії – а там ключове це обсяг та динаміка захворюваності, – я вас запевняю, що всі проблеми для безвізу відразу зникнуть», — пояснив дипломат.

Нагадаємо, у жовтні 2020 року посол України у Великій Британії Вадим Пристайко заявляв, що Лондон та Київ наразі спільно шукають взаємні шляхи полегшення візового режиму.

    Реклама на dsnews.ua