• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Кулеба впевнений, що в Угорщині змирилися з українським законом про освіту

Угорська сторона вже сприймає норми українського закону "Про освіту" і готова співпрацювати з метою його успішної реалізації

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба в інтервʼю угорському виданню "HVG", переклад якого оприлюднило Посольство України в Угорщині, передає "ДС".

Кулеба зазначив, що закон "Про освіту" був розглянутий Венеціанською комісією та Україною врахувала всі висновки експертів.

"Згідно з моєю оцінкою, Угорщина зараз вже приймає закон у його нинішній формі і готова обговорити з Україною, як ці норми можна втілити в життя таким чином, щоб це відповідало інтересам угорської меншини. З цією метою на нашій останній зустрічі ми домовилися створити робочу групу з освіти, в якій експерти компетентних міністерств двох країн зможуть продовжити діалог, і два міністерства закордонних справ також будуть представлені", — сказав він.

Глава українського МЗС також підкреслив, що "ніщо не загрожує ідентичності угорської меншини та її правам на використання мови".

Нагадаємо, влітку 2020 року міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що Україна виконала рекомендації Венеціанської комісії щодо закону про повну загальну середню освіту та не має наміру йти на додаткові поступки Угорщині в даному питанні.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua