• USD 27.6
  • EUR 32.5
  • GBP 36
Спецпроєкти

Кулеба вивів на чисту воду екс-канцлера Німеччини Шредера

Реклама на dsnews.ua
Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба встав на бік посла України в Німеччині Андрія Мельника в його заочної дискусії з колишнім канцлером ФРН Герхардом Шредером

Про це глава українського МЗС розповів німецькому виданню Bild, передає "ДС".

"Це ознака слабкості - коли вам доводиться використовувати таку мову замість аргументів. Звичайно, я стою на боці свого посла. Він захищав правду про роль пана Шредера в Російській Федерації", - заявив Кулеба.

Він висловив надію, що "пан Шредер зможе зібратися і продовжити дискусію в рамках європейських стандартів".

Міністр також зазначив, що робота екс-канцлера в якості лобіста інтересів російських енергетичних дуже добре оплачується.

Нагадаємо, раніше колишній канцлер Німеччини та голова ради директорів компанії "Роснефть" Герхард Шредер різко висловився про посла України в Берліні Андрія Мельника, назвавши його "карликом", критика якого нікого не цікавить. Таким чином він відреагував на парі, запропоноване Мельником, про те, що Крим повернеться до складу України.

МЗС України назвав "подленьким і низькими" заяву екс-канцлера Німеччини Герхарда Шредера, який обізвав українського посла Андрія Мельника "карликом". Сам же Мельник назвав екс-канцлера Німеччини, який вважається особистим другом президента РФ Путіна, цинічним лобістом інтересів Росії.

    Реклама на dsnews.ua