• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Кулеба закликав ОБСЄ і далі тиснути на Росію

Реклама на dsnews.ua

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба закликав ОБСЄ чинити тиск на Росію для відновлення територіальної цілісності і суверенітету України

Про це він сказав під час засідання Ради міністрів закордонних справ ОБСЄ, яке пройшло в онлайн-форматі, передає "ДС" зі посиланням на пресслужбу Міністерства закордонних справ.

На думку Кулеби, ОБСЄ має приділяти пріоритетну увагу саме питанням врегулювання конфліктів і подолання їх наслідків для життя людей. Він зазначив, що провідне місце в переліку викликів надалі продовжує займати збройна агресія Росії проти України.

«Ми ніколи не визнаємо порушення свого суверенітету та територіальної цілісності у міжнародно визнаних кордонах. Росія має припинити агресію проти України, забрати війська та найманців з території України та повністю виконати Мінські домовленості», — підкреслив міністр.

Кулеба запевнив, що Україна залишається відданою мирному врегулюванню російсько-українського збройного конфлікту, і в цьому році чітко продемонструвала це своїми активними практичними кроками.

Глава українського зовнішньополітичного відомства підкреслив особливо важливу роль Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, яка фіксує незаконну військову активність Росії на тимчасово окупованих територіях Донбасу.

Кулеба також представив державам — учасникам ОБСЄ ініціативу "Кримська платформа", покликану сприяти координації міжнародних зусиль по деокупації українського півострова.

    Реклама на dsnews.ua